Loading...

Kurumsal

Hakkımızda

Demiröz Ailesi, kökleri 1960 senesine dayanan Deniz Ticaret markası ile İsmail Kemal Demiröz’ün önderliğinde gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır.

Köklerinden aldığı bu ilhamla Demiröz, güvenilir, “öz”üne sadık, yenilikçi, hayatı yakalayan ve yarınlara iz bırakacak projeleri hayata geçirmeyi hedeflemektir. Demiröz, gerçekleştirdiği her projede ihtiyaca yönelik çözümler üretirken, yaşam kalitesini de ön planda tutmaktadır.

2010 yılında Dekar ortaklığı ile kurulan Dekar DK yapısı çerçevesinde yurtiçinde toplam 125.000 m2 alanı kaplayan bir çok konut projesi hayata geçirilmiştir. Özellikle Bahçeşehir bölgesinde hayat verdiği projelerle adından söz ettiren Dekar DK, Bahçeşehir’de bugüne kadar 3 farklı projede toplam 500 konut teslim ederek bölgede yarattığı bahçeli ev konseptiyle “nefes alan yaşam alanları” kavramının oluşmasına katkı sağlamıştır.

2016 yılında ailenin genç jenerasyonunun katılımı ve yenilikçi vizyonu ile Demiröz Grubu deneyimini başta gayrimenkul olmak üzere yeni projelere yansıtmayı hedeflemektedir.